HAKKIMIZDA

AKKA Group, faaliyetlerine 1978 yılında AKKA inşaat Şirketiyle başlanmıştır. AKKA Group,inşaat.turizm,gıda ve perakende sektörlerinde sahip olduğu şirketleriyle ve Ankara`daki merkezi, İstanbul, Ankara ve Antalya`daki şubeleriyle halen büyümektedir.

Kalite standardı yüksek ve modern mimari anlayışına uygun bir çok projeyle TTürkiye,nin çeşitli bölgelerinde başarılı çalışmalara imza atan AKKA inşaat,ın her projesi, bir sonraki başarısına referan olmuştur. AKKA inşaat,ın portföyü sanayi tesislerinden toplu konutlara,truzim tesislerinden okul inşaatlarına kadar pek çok farklı proje ile doludur.

AKKA Group`un turizm sektöründeki faaliyetleri seçkin tatil yöresi Kuşadası`ındaki3* Surtel Otel ile başlamıştır. Daha sonra turizm cenneti Antalya,nın çeşitli mevkiilerindeki 5*Alinda Beach Otel, 4*Park Claros Otel5*AntedonDe LuxeOtel,i hizmete sokmuştur. AKKA Otelleri, tatil keyfini maksimuma çıkartan benzersiz olanakları ve kusursuz hizmet anlayışı ile tüm konuklarına unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

  

  AKKA Group, bir diğer faaliyet alanı gıda sektörüne Ankara- Çubuk,ta bulunan Doğal Kaynak Suyu Fabrikası`nı bünyesine katarak girmiştir. Ülke çapında hatırı sayılır bir üretim kapasitesine sahip tesislerde; Sağlık SU markası ile ambalajlananürün, doğal kaynaktan sofralara el değmeden, hijyenik bir ortamda ve tam otomatik makinelerde, hazırlanarak gelmektedir.

AKKA Group, Antalya - Lara - Kundu bölgesinde yerli, yabancı turistler ve bölge halkının isteklerine cevap verebilecek nitelikte, ziyaretçilerinin nezih bir ortamda alışveriş yapabilecekleri, seçkin markalar ve mağazalar ile birlikte perakende sektörüne Akkapark Alışveriş Merkezi ile adım atmıştır. AKKA Group, büyümeye yönelik atılımları ile ileriki zamanlarda, perakende sektöründeismini duyurmaya devam edecektir.
Design By